Not known Factual Statements About Yangın kapısı firması

Yangından korunma ve kaçabilmek için yangın kapısının fonksiyonelliği tartışılmazdır. Kaliteli ve estetik yangın çıkış kapısı çeşitlerimizin ortak özellikleri şunlardır:

Genel amacı insanların binayı zarar görmeden terk etmesi olan kapıların, öncesinde yönlendirme tabelaları sonrasında ise yangın merdivenleri yer alır.

Dolgular ile kapı boşluğuna yerleştirilen kasalara menteşeler aracılığı ile tutturulan kapı kanatları, acil durumlarda kolay açılacak şekilde yangın kapısı emniyet kilidi ile güvenli hale getirilmektedir.

Kaliteli ve yerli üretimi ile yangın kapısı tedarikinde en doğru adres olan ECR Door; kaliteli hammadde kullanımından işçiliğe, şıklığından ekonomik fiyatına kadar en doğru yangın kapısını alabileceğiniz bir firmadır. Uzun yıllar kullanılan yangın kapılarının doğru adresten alınması son derece önemlidir.

Yapılan bir binanın özelliklerine ve kullanım amacına göre belirli yapı denetim şartlarını sağlaması gerekmektedir. Ülkemizde bu şartları genellikle TSE kurumu belirlemektedir. Bir binada kullanılacak yangın kapılarının (acil çıkış kapılarının) belirli durumlara göre TSE şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Bu denetim mekanizmaları oluşana kadar bina sahiplerinin bilinçlendirilmesi ve bu korsan firmalardan uzaklaşarak ucuz yangın kapısı düşünmek yerine kaliteli yangın kapılarını düşünmelerini sağlamak gereklidir. Bina sahiplerinin visit here yapması gereken bir diğer işlemde yangın kapılarının nasıl bir firma tarafından takıldığını araştırmaları gerekmektedir.

If you do not want that we track your visist to our site you could disable monitoring in the browser below:

+ ÜCRETSİZ KARGO Cam elyafından ekonomik ucuz kaliteli siyah panik bar kolu yangın çıkış kapısı kilidi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Website adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Check edilip sertifikalandırılmış camlı yangın kapısının bileşenleri marka ve modeli değiştirilmeden kullanılmalıdır. Kapı üreticileri doğramaları farklı camlar ve donanımlar ile check ettirmiş olabilir.

Kaçış merdivenine bir odadan geçilerek ulaşılmasına; oda kapısının kendiliğinden kapanır olması ve kilitsiz tutulması ve kaçış merdivenine ulaşılan odanın kapısından kaçış merdivenine olan azami uzaklığın 9 m’yi geçmemesi hâlinde müsaade edilir.

Yangın kapısı montajı tamamen profesyonel şekilde yapılması gereken ve imalatta kusursuz şekilde ortaya çıkan üründe hata yapılmaması gereken bir işlemdir.

otomatik kapı haber kollu bariyer ankara otomatik kapı masa isimliği kişiye özel rakı bardağı halı yıkama kepenk tamiri

anatlar içinde uygun yerlerde aksesuar ve hidrolik kapatıcı montajı için destek plakaları mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *